REFERENCE
Výčet od roku 2019

SPOLUPRACOVALI JSME S

Každoročně spolupracujeme se stálými i novými zákazníky mezi které můžeme zařadit skupinu Pohledy, Karel Gott revival Morava nebo multimediální agenturu SAB DIGITAL. Nově i podnik Prygl bar. Pokud vás zajímá více o akcích, můžete se podívat do sekce FOTKY A VIDEA, popřípadě navštívit sekci naše technika a nebo se podívat na náš technický tým v sekci Náš tým. Už jsi s námi spolupracoval? Zanech nám prosím referenci v dotazníku pod textem, děkujeme. 

Nově jsme začali realizovat dětské dny na klíč. Zařídíme vše přes muziku, DJ a moderátora, skákací hrad, malování na obličej až po dětskou tombolu. Jedním přikladem je dětský den pro Prygl bar kde až na hrad bylo zařízeno vše a druhým je dětský den pro ANO kde jsem zařídíli vše výše zmíněné.

AZ Music… Pokud se u daného interpreta objevuje v závorce AZ Music, zajistili jsme převážnou část jako bedňáci, pódiový techniky ale především osvětlovači, pro AZ music svítíme veškeré akce. 

Narazíte na nás všude po Brně!

VŠECHNY SPOLUPRÁCE NEBO KAPELY KTERÉ JSEM ZVUČIL, SVÍTIL NEBO DODAL TECHNIKU 

Brno – Komín

RC NA MŠÁKU

TJ Tesla Brno

ZŠ Laštůvkova

SŠSE Trnkova

Slámafest

Karel Gott revival Morava

Kapela Pohledy

Kapela bezKOFEINu

Obchodní centrum MAX

BK Žabiny Brno

KAT&COMBO a sKat

Anett & Martin (The Live Production)

OSPPRTK ( Fudokan karate Brno )

Honza „Žanek“ Hlaváček 

Prygl Bar 

SAB Digital

Dosta Bystrc – Kníničky

DJ Dave 

Jaroslav Břeský ( Prague Queen )

Miss Angelika

Lucie Třešňáková ( Iveta Bartošová revival )

Cech 

Another Way 

STARá BANDa

Petr Bende 

Vojtaano 

Realita

Lednický Pálava fest 2023 

VERONA music

Holki

Basket Brno

Festival V sadě skví 2023

Rádio Krokodýl

FD Production

Newboys Brothers

Kumbalu

Swingový kvartet bezrukého Frantíka

Jinan

Cobain survival

Rusty Corporation Version 8 – RCV8

Sedlo

SAMI

Kreatif

Starý fóry 

Tomáš Linka

Vašus music 

Samuel Rychtár 

Moni On AIR

Ester Gerson

Sananaj

Dobrá pára
Quadrilla
Zlatá country opera
Běhej Brno
Bohemian Burlesque

Brněnská Jednička

Bára Basiková – Světla ( AZ Music )

Adam Mišík – Světla ( AZ Music )

David Koller – Světla ( AZ Music )

Adam Ďurica – Světla ( AZ Music )

České Srdce – Světla ( AZ Music )

RCZ – Světla ( AZ Music )

 

A DALŠÍ…

Vybrané reference

Agentura ELEMENT PRODUCTION zajistila videozáznam z vystoupení naší kapely. Výsledek byl natolik skvělý, že moc rádi využijeme služeb ELEMENT PRODUCTION opět, a to nejen pro záznam, ale i pro profesionální zvučení a světla. Patrik, s nímž jsme vše dojednávali, je moc příjemný, spolehlivý, má hluboké znalosti ve svém oboru a spolupráce s ním proběhla hladce a s výborným výsledkem. Děkujeme!
Kateřina Mrázková
Kpelník skupiny KAT&COMBO, KAT&CELLO a sKat
S Element Production jsme navázali spolupráci vlastně zcela náhodou, ale musím říct, že jsme za tuhle "náhodu" opravdu vděční! Děkujeme za skvělou práci a doporučujeme všem, kdo se chtějí při své show cítit hvězdně! Anett & Martin
Anett & Martin
The Live Production
Spolupracujeme se společností Element production při pořádání utkání nejvyšší mužské basketbalové ligy. Díky jejich službám jsou naše zápasy nadstandardní události a divák v hale dostává krom sportovního zážitku, také zážitek visuální a zvukový. Element production nám zajišťuje osvětlení a zvuk. Jejich práce je naprosto profesionální a vždy se snaží vyjít vstříc, co se týče našich požadavků. Samozřejmostí je skvělá domluva a profesionální přístup ke každé akci. Ze svojí praxe vím, že to není automatický standard a o to víc si této spolupráce vážím, jelikož vím, že pokud se na něčem domluvíme, tak to tak přesně proběhne.
Oldřich Breicetl
event manager Basket Brno
S panem majitelem Patrikem Kouřilem má naše internetová televize skvělé zkušenosti. Super perfektní domluva, rychlé jednání, vždy domluva plná. Jeho tým lidí je na místě včasně a skvěle připravený. Příznivé ceny za spolupráci. Mohu dále doporučit. S pozdravem B.A. Miroslav Krupica Dr.h.c majitel Brněnská Jedničky
Miroslav Krupica
Brněnská Jedinčka

Zanech nám recenzi

    Email

    Text

    Fotografie

    Souhlas se zveřejněním na web i s fotografií