Stage pyro
Oheň. Mlha. Jiskry. Ohňostroje. Bubliny. Speciální pódiové prvky a nasvícení.

Profesionální zajištění pódiové pyrotechniky, ohňů, mlhy, speciálního nasvícení pomocí stroboskopů, otočných hlav, blinderů, PAR 56,64 halogen, rozvaděče. 

Since 2015

Oheň

mlha

Jisrky, pódiové pyro, KONFETY

Specíální světelné efekty

Pyrotechnika, Oheň, Kouř, CO2

Speciální efekty 

Od roku 2023 nabízíme i specíalní efekty které z vaší akce udělají show která zaujme všechny věkové kategorie. 

V nabídce máme CO2 výrobníky mlhy, výkonné výrobníky pro oblaka dýmu, VÝROBNÍKY OHNĚ, Pyrotechnické efekty ( Fontány, ohňostroje, kouřové výbuchy, konfety ), výrobníky bublin.

Použití je různorodé od klubových koncertů, velkých pódií až po basketbalové zápasy, fotbal atd... 

Máte dotaz? Zde se můžete zeptat - svetla@elmtpro.com

Naše akce

ukázky z akcí

Basket Brno - Hala vodova

Žabiny Brno - Hala rosnička 

Lednický Pálavafest

Nejnovější fotografie

Ceník

Orientační ceník

Produkty/Jednotky:

Vertikální mlha – 400Kč/Výrobník/Akce 

Ohně 2- 4 metry – 450Kč/Výrobník/akce 

Výrobník mlhy – 400Kč/Výrobník/akce

Hazer ( výrobník jemné mlhy ) – 350Kč/ Výrobník/akce

100ml náplně mimo dodanou ve výrobníku – Mlha 60Kč, Oheň 40Kč

Konfety elektrikcky odpalované – 6OOKč/Ks

Fontány, podiová pyrotechnika – od 60Kč/Ks

Výrobníky bublin – 300Kč/Ks

Výrobník sněhu – 400Kč/Ks

Speciální stativy a držáky – 100Kč/Ks

Nasvícení, speciální prvky – Individuální domluva 

Jedná se o profesionální efekty, a je nutná naše obsluha. 

Dotazy a nabídky na míru – kontakt@elmtpro.com

Obsluha/Doprava:

Brno – Zdarma v ceně výrobníku 

Mimo Brno – 10Kč/Km

 

Technik na akci – individuální domluva dle odběru efektů.

Dotazy a nabídky na míru – kontakt@elmtpro.com

Co o nás říkají?

RECENZE

Mladá společnost s kreativními nápady, která nabízí veškeré služby spojené s ozvučením, osvětlením, projekcí. a nahráváním videí. Pro naší školu SŠSE Brno zajištuje ozvučení a živé přenosy na našich sportovních akcích. Námi pořádané akce jako jsou např. dny otevřených dveří, prezentace firem na naší škole nasvítí, odzvučí a pořídí video záznam potažmo livestream. Firma Element production je rovněž i správcem našeho YouTube kanálu Trnkova TV který neustále aktualizuje novými spoty a reportážemi. Služby této firmy jsou velice profesionální, je vstřícná a vyhoví všem našim požadavkům. Děkujeme těšíme se na další spolupráci a vřele doporučujeme.
Oslovili jsme Element production z důvodu naléhavého nedostatku personálu v naší agentuře v souvislosti s korona krizí a jsme velice mile překvapeni. Patrik a jeho mladý team vyniká velkou spolehlivostí a pracovitostí, což v dnešní době není až tak moc obvyklé. A i přes jejich mladý věk nás také překvapily i jejich velké technické znalosti, dovednosti a zkušenosti s multimediální technikou. Zajišťují pro nás streamování, ozvučování a osvětlení akcí. Jsme rádi, že jsme Patrika a jeho team poznali. Služby Element production vřele všem doporučujeme.
Bronislav Berník - SAB DIGITAL
SAB DIGITAL, sabdigital.com
S firmou Element production jsme začali spolupracovat v polovině roku 2019. Spolupráce pokračuje i nadále a jsme velmi spokojeni. Scéna je vždy perfektně nasvícená. Technici pokaždé vyhoví veškerým našim požadavkům. Těšíme se na další spolupráci a můžeme firmu vřele doporučit.
Roman Müller - bezKOFEINu
Kapelník skupiny bezKOFEINu
Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry nejen na finálovém utkání. Díky ELMTPRO a skvělému ozvučení a světlům si diváci ještě více utkání užívají! Těšíme se na další spolupráce.
Radek Šír
Manažer BK Žabiny Brno, bkzabiny.cz

NOVINKY

TO NEJZAJÍMAVĚJŠí od nás

Topení do stanů

NOVINKY Topení do stanů S příchodem zimy jsme se rozhodli investovat do topení pro naše a vaše stany. Můžeme vám zajistit ohřev stanu až 12x6m pomocí 6 infra zářičů a 2 5Kw teplovzdušných ventilátorů. Pro stany 3×3 metry máme 2 infra zářiče a 2Kw teplovzdušný ventilátor. Do všech stanů jsme schopni zajistit osvětlení pomocí led…

Zajištění Olomoucké Czech Dance Masters 2023

NOVINKY Technické zajištění Olomoucké Czech Dance Masters Koncem října jsme kompletně zvukovou a světelnou aparaturou zajistili Olomoucké Czech Dance Masters 2023 ve dnech 21-22.10.2023. Audio systém jsme nakonfigurovali na 6x DV-DOSC a 4x DV-SUB, mixážní pult Soundcraft UI 24r a mikrofony Shure QLXD s hlavou SM58. Osvětlení zajistilo 6ks FHR 1000, 4x otočná hlava 19×15,…

Spolupráce s AZ Music

NOVINKY Spolupráce s firmou AZ Music Krátce po začátku roku 2023 jsme navázali spolupráci s firmou AZ Music, která se stala našim předním subdodavatelem ozvučovací a osvětlovací techniky značek Nexo, L-Acoustics. Robe, Vaytec a dalších. Také dodává pódiové desky systému Nivtec. Díky této spolupráci a technické zdatnosti našeho týmu jsme pro vás schopni zlepšit naše…

kontaktní informace

nebojte se nás kontaktovat

Kontaktní osoba: Patrik Kouřil

Správa webových stránek: @elmtpro.com

Redirect domény v ránci naší firmy: 

stagepyro.cz

pkphotos.cz

djelmt.com

    NEJAKTUÁLNĚJŠí informace

    INSTAGRAM FEED – NEJNOVĚJŠÍ FOTKY